Karty rabatowe od PKN Orlen dla jednostek OSP.

27 grudnia w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Świebodzinie odbyło się spotkanie z prezesami jednostek OSP włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego, podczas którego komendant powiatowy PSP st. kpt. Mariusz Wójcik przekazał karty rabatowe na paliwa PKN ORLEN. W spotkaniu uczestniczył kierownik sekcji kwatermistrzowsko-technicznej asp. sztab. Piotr Sutkowski.

Karty rabatowe przekazane zostały przez PKN ORLEN w ramach umowy pomiędzy PKN ORLEN, reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Daniela Obajtka, a Komendantem Głównym PSP gen. brygadierem Leszkiem Suskim.

–  PKN ORLEN, jako firma odpowiedzialna społecznie, angażuje się w projekty ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa. Od wielu lat współpracujemy z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych, które na co dzień służą milionom Polaków.  Rabat na paliwo dla tej grupy traktujemy nie tylko jako wsparcie, ale także inwestycję. W ten sposób doceniamy ich zaangażowanie w ochronę i ratowanie ludzkiego życia. Dzisiejsza umowa oznacza, że blisko 100 tys. członków tej formacji już od Nowego Roku będzie miało możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów na paliwo  powiedział podczas podpisania umowy Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Uprawnionymi do  udziału  w programie są strażacy posiadający przeszkolenie i uprawnienia do bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych, działający w OSP włączonych do krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego.

Program lojalnościowy uprawnia do indywidualnego korzystania przez druhów z rabatu na stacjach ORLEN oraz BLISKA.