Świebodzin. Przedszkolacy Strażakom.

„Życzymy wszystkim strażakom,
tak jak nikt nie życzy
spełnienia wszystkich marzeń,
zdrowia, szczęścia i słodyczy.
I życzymy tak jak życzy Dobra Wróżka
by spełniły się marzenia
z samego końca Waszego serduszka!”

Takimi życzeniami przywitały świebodzińskich strażaków Muchomorki, Motylki i Żabki – dzieci z przedszkoli nr 1 i 3 na inscenizacji z okazji Dnia Strażaka pt. „Od Przedszkolaków dla Strażaków”. Przedstawienie odbyło się 6 maja 2015r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie.

Następnie dzieci uraczyły nas barwnym i skocznym muzycznym widowiskiem, w którym dziękowały za odwagę i ofiarność w niesieniu pomocy potrzebującym. Każda przedstawiana przez maluchów scenka nagradzana była gromkimi brawami.

W trakcie występu każdy strażak obdarowany został wykonanym przez dzieci Kwiatkiem Serduszkiem. Strażacy za piękny występ odwdzięczyli się dzieciom słodkim podarunkiem. Przedszkolacy obiecały, że wrócą do nas z kolejnym przedstawieniem, na które gorąco zapraszamy.

Za współpracę dziękujemy paniom dyrektorkom Sławomirze Kliber  i Barbarze Pileckiej  . Szczególne podziękowania ślemy dla nauczycielek w osobach Elżbieta Niklewicz, Katarzyna Kamińska-Styczyńka oraz Beata Żmijewska za trud wniesiony w przygotowanie dla nas tego fantastycznego widowiska, widowiska, które długo zachowamy w pamięci.

bryg. Dariusz Paczesny
Zastępca Komendanta Powiatowego
Państwowej Straży Pożarnej
w Świebodzinie